Nogometašice Beltincev odigrale drugo pripravljalno srečanje v dveh dneh

Po porazu s Sturmom so se varovanke Nuše Ladinek merile še z Olimpio Cluj in ob minimalnem porazu pustile dober vtis.

Romunske prvakinje so se morale pošteno potruditi za tesno zmago. V prvem polčasu se je z nekaj odličnimi posredovanji izkazala Zala Meršnik, sredi polčasa pa so v napadu zapretile tudi žuto-plave. Najnevarnejši je bil udarec Tinkare Frangež, a je dobro posredovala vratarka McVicker. Škotinja v romunskem golu se je izkazala tudi v 38. minuti, ko je po globinski podaji Sare Makovec streljala Špela Kolbl.

Kljub vsemu je Olimpia po napaki domače obrambe dobila prvi polčas, gostje pa so bile nekajkrat nevarne tudi v uvodu drugega polčasa, ki ga je sicer popestrila nevihta z močnih dežjem. Ob nekaj umazanih potezah gostujočega moštva je bilo potrebno na nove priložnosti čakati do končnice dvoboja, ko so Romunke zadele še drugič. Meršnikova je najprej odbila prvo nevarnost, nato pa je z glavo zadela Lunca. A že minuto kasneje se je z lepo potezo proslavila tudi Sara Makovec, ki si je žogo sprejela na prsih in z volej udarcem zadela za končnih  1: 2 in dobro predstavo moštva kronala vsaj s častnim zadetkom.