Košarkarji Beltincev, ki kot edini pomurskih klub poleg lige PKL še nastopajo v štajerski ligi PARKL, so gostovali pri še neporaženi Palomi iz Sladkega vrha.

Beltinci, katerim je poveljeval organizator igre Ulaga, so po zaslugi izkušenega Bojneca in Ferčaka ter Zvera pod košem, odlično začeli tekmo in povedli do polčasa za 5 točk. V drugem polčasu so “žuti” iz Beltincev preklopili prestavo višje, katerim domačini iz Sladkega vrha niso bili kos. “Golobčke” iz Sladkega vrha je zaznamovalo veliko število zgrešenih prostih metov (15), kar je terjalo svoj davek poleg tega, da so v drugem polčasu Beltinci preklopili prestavo višje in dobili tekmo 52 : 76. Beltinci v 2. ligi PARKL sever trenutno zasedajo 2. mesto in imajo tekmo manj pred vodilno Palomo.

Tudi v Pomurski košarkarski ligi so bili aktivni preostali klubi.