Rezultati tekem in lestvice nogometnih lig

nogomet
1. SŽNL, 4. krog:
ŽNK Moje-lece.si Radomlje 3 : 1 ŽNK Maribor
ŽNK Teleing GMT Beltinci 11 : 1 Fužinar
ŽNK Krim 5 : 0 Ajdovščina
ŽNK Ankaran 4 : 2 Velesovo
ŽNK Rudar Škale 0 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
LESTVICA:
T Z N P T
1. ŽNK Teleing GMT Beltinci 4 4 0 0 12
2. ŽNK Olimpija Ljubljana 4 4 0 0 12
3. ŽNK Moje-lece.si Radomlje 4 4 0 0 12
4. ŽNK Rudar Škale 4 2 0 2 6
5. Fužinar 4 2 0 2 6
6. ŽNK Krim 4 2 0 2 6
7. ŽNK Maribor 4 1 0 3 3
8. ŽNK Ankaran 4 1 0 3 3
9. Velesovo 4 0 0 4 0
10. Ajdovščina 4 0 0 4 0
2. SNL, 9. krog:

Farmetch Veržej : Brežice – Terme Čatež   3 : 1 (1 : 0)

Preostali rezultati:
Roltek Dob – Drava Ptuj 4 : 2 (2 : 1)
Zavrč – Zarica Kranj 2 : 2 (0 : 2)
Triglav Kranj – Brda 3 : 1 (2 : 0)
Krka – Ankaran-Hrvatini 0:1 (0:1)
LESTVICA:
Tekem Zmag Neodločeno Porazov Goli Točke
1. Triglav Kranj 9 9 0 0 26:7 27
2. Ankaran-Hrvatini 9 6 1 2 23:11 19
3. Roltek Dob 9 5 3 1 25:8 18
4. Krka 9 4 1 4 21:9 13
5. Brežice – Terme Čatež 9 3 3 3 13:15 12
6. Brda 9 2 3 4 9:16 9
7. Drava Ptuj 9 2 2 5 17:25 8
8. Farmtech Veržej 9 2 2 5 8:20 8
9. Zarica Kranj 9 2 1 6 11:26 7
10. Zavrč 9 1 2 6 19:29 5

 

3. SNL – Vzhod, 7. krog:

Turnišče – Avto Rajh Ljutomer   1 : 1 (0 : 1)

NŠ Mura – Tromejnik G-Sukič   0 : 1 (0 : 0)

Hotiza – Lušt Beltinci   1 : 4 (0 : 2)

GMT Bogojina – Nafta 1903   0 : 6 (0 : 3)

ŠD NK Križevci – Polana   2 : 0 (1 : 0)

Odranci – Čarda Martjanci   4 : 2 (3 : 0)

Grad – Rakičan   1 : 2 (0 : 1)

 

LESTVICA:
Tekem Zmag Neodločeno Porazov Goli Točke
1. Nafta 1903 7 6 1 0 22:2 19
2. Lušt Beltinci 7 5 1 1 16:6 16
3. Odranci 7 5 1 1 16:8 16
4. NŠ Mura 7 4 2 1 25:6 14
5. Tromejnik G-Sukič 7 4 1 2 13:8 13
6. Avto Rajh Ljutomer 7 3 2 2 13:7 11
7. Rakičan 7 3 1 3 9:13 10
8. Čarda Martjanci 7 2 2 3 10:16 8
9. ŠD NK Križevci 7 2 1 4 10:11 7
10. Polana 7 2 1 4 7:12 7
11. GMT Bogojina 7 1 3 3 6:19 6
12. Turnišče 7 1 2 4 7:14 5
13. Hotiza 7 1 1 5 7:21 4
14. Grad 7 0 1 6 5:23 1

  

1. MNL Murska Sobota, 7. krog:

ŠNK Radgona – Serdica Kl.Šinko   3 : 2 (2 : 2)

ŠD Cven – NK Dokležovje   2 : 2 (1 : 1)

ŠD Ižakovci – NK Radenci Slatina   4 : 3 (3 : 2)

NK Hodoš – NK Kema Puconci   4 : 2 (2 : 2)

NK Aluvar Gančani – ŠNK Bakovci   1 : 1 (0 : 0)

NK Šalovci – NK Goričanka   1 : 1 (0 : 0)

 

LESTVICA:
Tekem Zmag Neodločeno Porazov Goli Točke
1. ŠNK Radgona 7 5 1 1 17:11 16
2. NK Hodoš 7 4 2 1 14:11 14
3. ŠNK Bakovci 7 3 4 0 16:4 13
4. ŠD Ižakovci 7 4 1 2 16:12 13
5. NK Radenci Slatina 7 4 1 2 13:10 13
6. Serdica Kl. Šinko 7 3 1 3 15:11 10
7. NK Aluvar Gančani 7 2 2 3 9:11 8
8. NK Goričanka 7 1 4 2 12:11 7
9. NK Kema Puconci 7 2 1 4 7:11 7
10. ŠD Cven 7 2 1 4 7:16 7
11. NK Dokležovje 7 1 1 5 12:20 4
12. NK Šalovci 7 1 1 5 5:15 4

  

2. MNL Murska Sobota, 7. krog:

ŠD NK Roma – ŠD NK Pušča   0 : 2 (0 : 0)

Mura Veterani – ŠD NK Rotunda   6 : 3 (3 : 0)

NK Cankova – NK Apače   0 : 5 (0 : 3)

ŠNK Radgona – NK Lipa   2 : 3 (1 : 1)

 

LESTVICA:
Tekem Zmag Neodločeno Porazov Goli Točke
1. Mura Veterani 6 6 0 0 21:4 18
2. ŠD NK Rotunda 6 5 0 1 20:10 15
3. NK Lipa 6 3 1 2 12:11 10
4. ŠD NK Pušča 7 3 1 3 13:14 10
5. NK Apače 5 3 0 2 15:9 9
6. ŠD NK Roma 5 3 0 2 14:10 9
7. NK Cankova 7 1 1 5 11:23 4
8. NK Tišina 6 1 0 5 4:15 3
9. ŠNK Radgona 6 0 1 5 7:21 1

 

1. MNL Lendava, 6. krog:

Nafta veterani – Olimpija Dolga vas   : 0 (0 : 0)

Renkovci – Črenšovci   0 : 6 (0 : 0)

Bistrica – Dobrovnik   : 3 (0 : 2)

Kobilje – Nedelica   2 : 1 (1 : 0)

 

LESTVICA:
Tekem Zmag Neodločeno Porazov Goli Točke
1. Črenšovci 6 5 1 0 26:7 16
2. Kobilje 6 4 1 1 11:4 13
3. Nafta Veterani 6 4 0 2 7:11 12
4. Bistrica 6 3 1 2 19:11 10
5. Olimpija Dolga vas 6 2 1 3 7:13 7
6. Dobrovnik 6 1 1 4 6:11 4
7. Renkovci 6 1 1 4 6:17 4
8. Nedelica 6 1 0 5 6:14 3

 

2. MNL Lendava, 6. krog:

Zvezda Dolina – Panonija Gaberje   2 : 2 (2 : 1)

Čentiba  Graničar   : 2 (0 : 2)

Mostje – Kapca   0 : 5 (0 : 1)

 

LESTVICA:
Tekem Zmag Neodločeno Porazov Goli Točke
1. Kapca 6 5 1 0 22:2 16
2. Graničar 5 4 0 1 15:4 12
3. Veterani Turnišče 5 2 1 2 9:15 7
4. Mostje 5 2 0 3 11:9 6
5. Čentiba 5 1 3 1 10:10 6
6. Zvezda Dolina 5 0 2 3 5:21 2
7. Panonija Gaberje 5 0 1 4 3:14 1

 

PAL – Pomurska Asfaltna liga, 5. krog:

KMN Beltinci – ŠD Krim Mala Nedelja 2 : 7

ŠD Avtoličarstvo Škrinjar Pristava – KMN Panonska 8 : 0

KMN “Bangladeš” – KMN Mura Krog 3 : 3

KMN Lipovci – ŠD Lordi Ivanjkovci 2 : 12

LESTVICA:
# Team OT Toč.
1 ŠD Pristava 5 15
2 ŠD Lordi Ivanjkovci 5 12
3 Mura Krog 5 8
4 ŠD Krim Mala Nedelja 5 6
5 Lipovci 5 4
6 Panonska 5 4
7 Beltinci 5 4
8 Bangladeš 5 3